Rækkehus til salg i Campomijas i Spanien. Køb bolig på Costa del Sol, Costa Blanca og Mallorca til investering eller for at have sit eget som permanent hjem eller feriebolig i Spanien. CASA:UNA Bolig Spanien har boliger til salg i Campomijas med kort afstand til lufthavnen.
Et rigtig hyggeligt rækkehus i en lille urbanisation tæt på Fuengirola i stille og rolige omgivelser.
Boligen har gennemgået en total renovering og fremstår yderst præsentabel og indbydende.
Boligen har en lille lukket have med en dejlig terrasse, hvor der er et mindre BBQ område.
Stuen har udgang til denne terrasse og fra det moderne køkken er der direkte adgang til stuen.
Køkkenet har alle elektriske artikler og fremstår nyt.
Et rum er lavet om til et skabs rum og ved siden af dette et badeværelse med 2 brusere, Jacuzzi og sauna.
Dette badeværelse er, som resten af huset, lavet i gode kvalitetsmaterialer og præsenterer sig rigtig godt.
De 3 soveværelser er alle ovenpå og alle har indbyggede skabe. Fra forældresoveværelset og det ene gæsteværelse er der direkte udgang til en lille terrasse.
Forældre soveværelset har en hel skabs væg.
En bolig som er velegnet til såvel helårsbeboelse eller som en feriebolig, hvor udlejning også vil være en stor mulighed.
Afstande
Golf
4 km
Strand
4 km
Butikker
1 km
Lufthavn
28 km
Skole
5 km
Faciliteter
Bjergudsigt
Vanddepot
Delvist møbleret
Fastnet telefon
Have
Sikkerhedsbarer
Patio
Terrasse
Pejs
Havudsigt
Satelite TV
Air Condition
Termoglas
Pool
Sydvendt
Gulvvarme
Oplysninger om ejendommen er kun til information og kan ikke betragtes som juridisk bindende.